ТОВ Торговий Дім «Пірана» Виробництво побутової хімії
Ваша область:
Ваша область:
Засіб універсальний «Мило господарське» «МИЛАМ» 5лкупити в Україні - фото, відгуки

Засіб універсальний «Мило господарське» «МИЛАМ» 5л

Опис:

Ефективний багатоцільовий засіб для будинку, близький за своїми якісними властивостями до твердого господарського мила. Призначений для ручного та машинного прання всіх видів тканин. Також може використовуватися для миття посуду, кухонних меблів, раковин, пластикових, кахельних та емальованих покриттів, інших твердих поверхонь.

Об `єм: Інструкція із застосування

Ручне прання - 50мл засобу розчинити в 5-6 л теплої води, замочити виріб на 10-20хв., випрати, прополоскати.

При автоматичному пранні - 70мл засобу додати до відділення для основного прання. При сильному забрудненні, а також для прання у твердій воді збільшити дозування до 100мл. при пранні слідувати інформації, вказаній на ярликах виробів. Кольорову білизну прати окремо від білої. Для збирання-25мл засобу розварити в 5л води.

Для миття посуду - нанести 1-2 краплі на губку, розварити, вимити посуд губкою, після чого кілька разів промити проточною водою.

Заходи безпеки

остерігатися потрапляння засобу в очі. Зберігати щільно закритим у місцях, недоступних для дітей та домашніх тварин. Не призначено для миття овочів та фруктів. У разі попадання у вічі ретельно промийте великою кількістю проточної води.

Документи / Сертифікати: Склад:

вода підготовлена, аніонні ПАР <5%, мило <5%, неіоногенні ПАР <5%, хлорид натрію, їдкий натр, запашка, акриловий сополімер, барвник.

Термін придатності

24 місяці

Умови зберігання

від 0°С до 30°С

Зв'яжіться з нами!
Заповніть форму і наші менеджери дадуть вам відповідь Контакти
Зв'язатися як: