ТОВ Торговий Дім «Пірана» Виробництво побутової хімії
Ваша область:
Ваша область:
Універсальний гель для чищення акрилових ванн та хромованих поверхонь «МИЛАМ CHEMICAL» 1Lкупити в Україні - фото, відгуки

Універсальний гель для чищення акрилових ванн та хромованих поверхонь «МИЛАМ CHEMICAL» 1L

Опис:

Ефективний санітарно – гігієнічний засіб для частого застосування у складі активних миючих засобів. Видаляє бруд, іржу та вапняний наліт з раковин, унітазів, кахельних поверхонь, кранів та змішувачів, акрилових та хромованих поверхонь. Ліквідує неприємний запах, не ушкоджуючи емалі. Надає блиску, довгого свіжого аромату, і бездоганної чистоти. Вбиває мікроби.

Об `єм:
  • Універсальний гель для чищення акрилових ванн та хромованих поверхонь «МИЛАМ CHEMICAL» 1Lкупити в Україні - фото, відгуки 1L
Інструкція із застосування

Нанести засіб на забруднену змочену водою поверхню та залишити на 5-10 хв. Сильно забруднення місця потерти губкою або щіткою, при необхідності повторити процедуру. Змити водою.

Заходи безпеки

Обережно! Містить кислоту!!! У разі попадання в очі або на шкіру промити проточною водою. Користуватися гумовими рукавичками. Зберігати щільно закритим, у недоступному для дітей місці. Не змішувати з іншими засобами. Боїться нагріву. Не зберігати під прямим сонячним промінням. Засіб замерзає, після розморожування зберігає свої властивості. Використовувати за призначенням.

Документи / Сертифікати: Склад:

Вода питна, кислота щавлева <5%, кислота ортофосфорна <5%, КПАВ <5%, АПАВ <5%, загусник, запашка, консервант.

Термін придатності

24 місяці

Умови зберігання

від 0°С до 30°С

Зв'яжіться з нами!
Заповніть форму і наші менеджери дадуть вам відповідь Контакти
Зв'язатися як: