ТОВ Торговий Дім «Пірана» Виробництво побутової хімії
Ваша область:
Ваша область:
Спрей для чищення плит та СВ печей «МИЛАМ CHEMICAL» 750mlкупити в Україні - фото, відгуки

Спрей для чищення плит та СВ печей «МИЛАМ CHEMICAL» 750ml

Опис:

Засіб для розчинення забруднень, жиру та кіптяви «МИЛАМ CHEMICAL» спрей. Призначений для будь-яких кухонних поверхонь: кахельних, пластикових, емальованих плит, СВЧ – печей, рещіток гриль, підлоги, раковин, відер для сміття, столів та іншого.

Об `єм:
  • Спрей для чищення плит та СВ печей «МИЛАМ CHEMICAL» 750mlкупити в Україні - фото, відгуки 750 ml
Інструкція із застосування

З відстані 15-20см розпилити засіб на забруднену поверхню. Зачекати кілька хвилин, щоб жир розчинився. Дуже забруднені місця потерти губкою. Змити водою. Після тривалої перерви у використанні промити розпилювач водою.

Заходи безпеки

Обережно! Містить їдкий луг! Працювати гумових рукавичках. Берегти очі. Використовувати за призначенням. Не вдихати випарів засобу. Добре провітрювати приміщення. Не направляти розпилювач на людину. У разі потрапляння на шкіру або в очі негайно промити великою кількістю проточної води. За необхідності звернутися до лікаря. Зберігати щільно закритим у недоступному для дітей місцях. Не змішувати з іншими засобами. Не застосовувати для лакованих та дерев'яних поверхонь. При чищенні поверхонь з невідомим покриттям спробувати засіб на непримитній ділянці. Боїться нагрівання. Не зберігати під прямим сонячним промінням.

Документи / Сертифікати: Склад:

Вода питна, глікоефір <5%, спирт ізопропіловий <5%, неіоногенні ПАВ <5%, їдкий луг <5%, запашка.

Термін придатності

24 місяці

Умови зберігання

від 0°С до 30°С

Зв'яжіться з нами!
Заповніть форму і наші менеджери дадуть вам відповідь Контакти
Зв'язатися як: