ТОВ Торговий Дім «Пірана» Виробництво побутової хімії
Ваша область:
Ваша область:
Сода господарська кальцинована «МИЛАМ CHEMICAL» 450gкупити в Україні - фото, відгуки

Сода господарська кальцинована «МИЛАМ CHEMICAL» 450g

Опис:

Призначена для мультифункціонального використання: як добавка до основного миючого засобу для прання сильно забрудненої білизни, спецодягу, столової та постельної білизни, гігієнічно очищає та видаляє неприємні запахи. Можливе використання разом із засобами для миття та чищення.

Об `єм:
  • Сода господарська кальцинована «МИЛАМ CHEMICAL» 450gкупити в Україні - фото, відгуки 450g
Інструкція із застосування

Прання у пральній машині: 3 ст. ложки засипати в барабан пральної машини. Прати при температурі 50-100°С. Для пом'якшення води додати 2-3 ст. ложки в барабан пральної машини. При цьому зменшити кількість прального порошку.

Ручне прання: Для підвищення ефективності миючого засобу або мила додайте 3 ст. ложки соди на 10 л води.

Обережно! Не використовувати соду для прання одягу зі спеціальним покриттям або мембранною поверхнею, з вовни, делікатних тканин.

Чищення кухонних поверхонь: протирати забруднену поверхню губкою, змоченою розчином соди 3 ст. ложки на 1 л гарячої води. Потім ополоснути чистою водою і витерти насухо.

Миття підлоги: для видалення бруду із підлоги розвести 3 ст. ложки соди в 5 л гарячої води і вимити підлогу м'якою ганчіркою. Потім протерти чистою водою та витерти насухо.

Обережно! Не використовуйте соду для миття поверхонь з алюмінію, дерева, цегли, лакованого паркету, ламінату, пофарбованих поверхонь, невощених підлог, лакованих меблів та плитки зі скловолокна.

Миття посуду: для видалення бруду та жиру з посуду розчинити 3 ст. ложки в 1 л гарячої води та вимити розчином посуд. Потім ретельно промийте чистою водою.

Заходи безпеки

Зберігати у місцях, недоступних для дітей. Бережіть очі! При попаданні на шкіру або в очі ретельно промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря. При проковтуванні засобу негайно звернутися до лікаря та надати упаковку або етикетку. Зберігати окремо від харчових продуктів. Не змішувати з іншими миючими засобами. Зберігати у місцях захищених від вологи та нагрівальних приладів.

Документи / Сертифікати: Склад:

Натрію карбонат.

Термін придатності

36 місяців

Умови зберігання

від -20°С до +30°С, та відносної вологості повітря 80%. Уникати потрапляння вологи та прямих сонячних променів.

Зв'яжіться з нами!
Заповніть форму і наші менеджери дадуть вам відповідь Контакти
Зв'язатися як: