ТОВ Торговий Дім «Пірана» Виробництво побутової хімії
Ваша область:
Ваша область:
Сантрі спрей «МИЛАМ CHEMICAL» 750mlкупити в Україні - фото, відгуки

Сантрі спрей «МИЛАМ CHEMICAL» 750ml

Опис:

Засіб рідкий ароматизований санітарно-гігєнічний «Сантрі МИЛАМ CHEMICAL» для видалення бруду, іржі, вапняного нальоту з раковин, ванн, унітазів та кахельних поверхонь. Ліквідує неприємний запах.

Об `єм:
  • Сантрі спрей «МИЛАМ CHEMICAL» 750mlкупити в Україні - фото, відгуки 750 ml
Інструкція із застосування

Використовувати лише у повітряному приміщенні. Перевірити запобіжник. Нанести засіб на забруднену поверхню з відстані 20-30см. Зачекати 5-10 хвилин, потерти вологою щіткою, при необхідності повторити процедуру. Змити великою кількістю води. Перед використанням перевірити стійкість покриття для засобу на непомітній ділянці поверхні.

Заходи безпеки

Обережно! Містить кислоту! Працювати лише у гумових рукавичках! Не направляти розпилювач в обличчя людини. Не вдихати випари при розпилюванні. Небезпечно для очей! У разі потрапляння засобу в очі або на шкіру, ретельно промити уражені місця проточною водою. Використовувати за призначенням. Зберігати щільно закритим у місцях, недоступних для дітей. Не змішувати з іншими засобами для чищення! Боїться нагріву. Не зберігати під прямим сонячним промінням. Не переливати в інший посуд. Не використовувати на хромованих та нікельованих поверхнях. Перед використанням на емалі спробувати на невеликій ділянці.

Документи / Сертифікати: Склад:

Вода питна, соляна кислота (5-15%), неіоногенні ПАР <5%, запашка.

Термін придатності

24 місяці

Умови зберігання

від -5°С до 30°С

Зв'яжіться з нами!
Заповніть форму і наші менеджери дадуть вам відповідь Контакти
Зв'язатися як: