ТОВ Торговий Дім «Пірана» Виробництво побутової хімії
Ваша область:
Ваша область:
Кисневий плямовивовідник спрей «МИЛАМ CHEMICAL» 750mlкупити в Україні - фото, відгуки

Кисневий плямовивовідник спрей «МИЛАМ CHEMICAL» 750ml

Опис:

Засіб рідкий ароматизований для видалення плям «МИЛАМ CHEMICAL». Видаляє плями від соусів, кави, вина, ягід, крові та іншого з делікатних тканин. Не пошкоджує волокна. Ефективна киснева добавка до звичайного прального порошку.

Об `єм:
  • Кисневий плямовивовідник спрей «МИЛАМ CHEMICAL» 750mlкупити в Україні - фото, відгуки 750 ml
Інструкція із застосування

Підходить для виробів з усіх видів тканин. Зберігає колір та не ушкоджує волокна виробів. Не містить хлору. Перед застосуванням збовтати вміст пляшки. За допомогою розпилювача нанести засіб на пляму у вигляді піни. Залишити на 5-15 хв. залежно від забруднення. Провести прання, як зазначено у рекомендаціях виробу. У разі необхідності додати 100-150мл засобу до пральної машини. Перед використанням уважно прочитайте всі попередження на виробі, зверніть увагу на інструкції з прання. Для тканин з нестійким барвником попередньо перевірити засіб для виведення плям на непримітному місці. Побризкайте на забруднений комір, манжети чи іншу поверхню. Покладіть у пральну машину і періть звичайним способом не пізніше ніж 10 хвилин після розбризкування. Не давайте засобу засохнути на тканині. Може використовуватись при всіх видах прання. Має дезінфікуючий ефект. Усуває неприємний запах.

Заходи безпеки

Обережно! Містить перекис водню! При тривалому користуванні працювати у гумових рукавичках, берегти очі. Використовувати за призначенням. Не направляти розпилювач в очі. У разі потрапляння засобу в очі чи шкіру промити проточною водою. Зберігати щільно закритим у місцях недоступних для дітей. Не наносити на металеві деталі одягу. Боїться нагрівання. Не зберігати під прямим сонячним промінням. Не переливати в інший посуд.

Документи / Сертифікати: Склад:

Вода питна, перекис водню (<5%), неіоногенні ПАР (<5%), аніонні ПАР (<5%), натрію триполіфосфат (<5%), трилон Б (<5%), ортофосфорна кислота, віддушка, консерванти.

Термін придатності

12 місяців

Умови зберігання

від 0°С до 30°С

Зв'яжіться з нами!
Заповніть форму і наші менеджери дадуть вам відповідь Контакти
Зв'язатися як: