ТОВ Торговий Дім «Пірана» Виробництво побутової хімії
Ваша область:
Ваша область:
Гель для чищення плит «МИЛАМ» 500 млкупити в Україні - фото, відгуки

Гель для чищення плит «МИЛАМ» 500 мл

Опис:

Засіб для розчинення забруднень жиру, кіптю «МИЛАМ гель» Для поверхонь кухонних плит, духовок, емальованих мийок, каструль та кахельних поверхонь.

Об `єм:
  • Гель для чищення плит «МИЛАМ» 500 млкупити в Україні - фото, відгуки 500 ml
Інструкція із застосування

Перед застосуванням вміст пляшки енергійно збовтати. Нанести гель на поверхню на 5-10хв. Сильно забруднені місця потерти губкою. Змити водою. Заходи безпеки: Обережно! Їдкий натр! Працювати у гумових рукавичках! Небезпечно для очей! Використовувати за призначенням. У разі потрапляння засобу на шкіру або у очі ретельно промити уражені місця водою. За необхідності звернутися до лікаря. Зберігати щільно закритим у місцях, недоступних для дітей. Не змішувати з іншими засобами! Не заморожувати! Не використовувати для чищення посуду з алюмінію. Боїться нагрівання. Не переливати в інший посуд.

Заходи безпеки

Обережно! Їдкий натр! Працювати у гумових рукавичках! Небезпечно для очей! Використовувати за призначенням. У разі потрапляння засобу на шкіру або у очі ретельно промити уражені місця водою. За необхідності звернутися до лікаря. Зберігати щільно закритим у місцях, недоступних для дітей. Не змішувати з іншими засобами! Не заморожувати! Не використовувати для чищення посуду з алюмінію. Боїться нагрівання. Не переливати в інший посуд.

Документи / Сертифікати: Склад:

Вода питна, їдкий луг 15-30%, неіоногенні ПАР <5%, аніонні ПАР <5%.

Термін придатності

24 місяці

Умови зберігання

від 0°С до 30°С

Зв'яжіться з нами!
Заповніть форму і наші менеджери дадуть вам відповідь Контакти
Зв'язатися як: