ТОВ Торговий Дім «Пірана» Виробництво побутової хімії
Ваша область:
Ваша область:
Антиплісень «МИЛАМ CHEMICAL» 750mlкупити в Україні - фото, відгуки

Антиплісень «МИЛАМ CHEMICAL» 750ml

Опис:

Ефективно видаляє плісень і залишки мила з ванн, раковин, унітазів, кахельної та керамічної плитки, пластикових занавісок тощо. Має вибілюючу здатність та антибактеріальні властивості. Підходить для сантехніки, керамічної плитки, пластмасових поверхонь.

Об `єм:
  • Антиплісень «МИЛАМ CHEMICAL» 750mlкупити в Україні - фото, відгуки 750 ml
Інструкція із застосування

Користуватися засобом тільки у приміщенні, що провітрюється. Перевірити запобіжник. Нанести засіб на забруднену поверхню з відстані 20-30 см. Зачекати 10-15 хвилин, потерти вологою губкою або щіткою, при необхідності повторити процедуру. Змити великою кількістю води. Перед використанням перевірити стійкість покриття до засобу на непомітній ділянці поверхні. При обробці металевих поверхонь слід відразу змити засіб, щоб запобігти появі іржі.

Заходи безпеки

Обережно містить гіпохлорит натрію! Використовувати за призначенням, не для внутрішнього використання! Працювати у гумових рукавичках! Не спрямовувати розпилювач в очі! При відчутті впливу пари засобу вийти з приміщення. Провітрити приміщення. Користуватися засобом тільки в приміщенні, що провітрюється. У разі попадання на шкіру або в очі ретельно промити великою кількістю проточної води. За необхідності звернутися до лікаря. Не використовувати для чищення дерев'яних та алюмінієвих поверхонь, одягу, штор, меблів, силіконових ізоляційних матеріалів. Не змішувати з іншими засобами для чищення, які містять кислоти або перекис водню. Зберігати у вертикальному положенні в прохолодному темному місці, недоступному для дітей. Не рекомендується спільне зберігання із кислотними засобами. Боїться нагрівання. Після закінчення терміну придатності збільшити норму використання вдвічі.

Документи / Сертифікати: Склад:

Вода питна, гіпохлорит натрію (> 30%), неіоногенні ПАР <5%, аніонні ПАР <5%, Трилон Б, запашка.

Термін придатності

12 місяців

Умови зберігання

від 0ºС до 30ºС.

Зв'яжіться з нами!
Заповніть форму і наші менеджери дадуть вам відповідь Контакти
Зв'язатися як: