ТОВ Торговий Дім «Пірана» Виробництво побутової хімії
Ваша область:
Ваша область:
Про нас
ТОВ торговий дім «пірана»

ТОВ Торговий Дом «ПІРАНА» - український виробник широкого спектру побутової хімії загального призначення, таких як:

 • Засоби для чищення сантехніки
 • Гели для стирки, сухие порошки и кислородные пятновыводители
 • Гелі для прання, сухі порошки та кисневі засоби для виведення плям
 • Засоби для миття посуду
 • Засоби для чищення меблів, килимів, підлог та універсальні засоби для домашнього прибирання.

Підприємство було засноване 1997 року. Виробництво знаходиться у Харківській області, м. Харків, смт. Васищеве.

Розробка нових товарів ведеться у своїй лабораторії. Вся продукція сертифікована та відповідає стандартам безпеки.

Торгова марка «МІЛАМ»

Торгова марка «МІЛАМ» - перевірений часом та улюблений багатьма український бренд побутової хімії, був заснований у 2004 році. За час існування був неодноразово відзначений різними нагородами:

 • 2006 р. – ДИПЛОМ Лауреата за результатами 4-го Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 найкращих товарів України 2006-2007», який заслужив незамінний засіб для чищення кухонних плит – «Засіб для розчинення забруднень, жиру, кіптяви «МІЛАМ».
 • 2007 р. – ЗОЛОТА МЕДАЛЬ і ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ національного бізнес – рейтингу КВЕД 24.51 по основному виду діяльності «Виробництво мила та миючих засобів, засобів для чищення та полірування», з присвоєнням звання ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2008;
 • 2008 р. – Орден І ступеня «Зірка економіки України» за вагомий внесок у - 2009 р. – Диплом фіналіста за результатами конкурсу «100 Кращих товарів України - 2009» на регіональному рівні, за високо затребуване та - 2010 м. – Диплом переможця за результатами конкурсу «100 Найкращих товарів України – 2010» на національному рівні, отримав «Засіб санітарно-гігієнічне «Сантрі-МІЛАМ гель»;

Найкраще поєднання ціни та якості зробила Торгову марку одним із лідерів індустрії та дотримується цього курсу і досі.

Багатий асортимент продукції представлений як класичними засобами, такими як: «БЕЛИЗНА МІЛАМ», «САНТРІ», «САНТРІ МИЛАМ ГЕЛЬ» та «КРОТ», так і абсолютно новими позиціями.

Бренд не стоїть на місці, удосконалює вже наявні позиції та освоює нові напрямки, представлені під торговою маркою «МІЛАМ CHEMICAL».

ТОРГІВЕЛЬНА МАРКА «МІЛАМ CHEMICAL»

Торгова марка «МІЛАМ CHEMICAL» – це абсолютно нова преміальна лінійка побутової хімії, розроблена у 2018 році, на на основі Торгової марки «МІЛАМ».

Зберігаючи вже наявні переваги, такі як висока ефективність та зручність застосування, нова продукція відрізняється удосконаленням формули рецептури із застосуванням високоякісних компонентів та ароматів, розроблений яскравий помітний дизайн, що відповідає єдиному стилю виробника.

Створено нові асортиментні групи товарів:

 • Санітарний засіб для чищення ванної кімнати;
 • Засоби для миття ламінату, паркету та лінолеуму;
 • Засіб видалення цвілі;
 • Різні види поліролей;

А також, вперше лінійку гранульованих та сухих засобів, пральних порошків для різних видів тканин, у тому числі і для дитячого одягу, кисневих відбілювачів та універсальних засобів для чищення для всього будинку.

Зв'яжіться з нами!
Заповніть форму і наші менеджери дадуть вам відповідь Контакти
Зв'язатися як: