Ласкаво просимо

» Ещё изображения...

ДО НАС НА САЙТ!

ТОВ «Завод побутової хімії МИЛАМ» - національний лідер у виробництві побутової хімії, одне з найбільш динамічно зростаючих підприємств України, - був утворений 16 листопада 2004 року як новий напрямок розвитку Луганської асоціації товаровиробників «МилаМ», до якої також входять «Завод нестандартного обладнання «МилаМ», «М’ясопереробний завод «МилаМ» та «Макаронна фабрика «МилаМ» - разом вони утворюють гордість Луганської промисловості.

Висока якість продукції і доступні ціни дозволили «ЗПХ «МИЛАМ» всього за декілька років роботи стати лідером серед українських виробників побутової хімії, а уважне ставлення до побажань наших клієнтів – отримати репутацію чесної и надійної компанії, яка турбується про своїх споживачів. Ми звертаємо особливу увагу на думку наших покупців, прагнучи зробити догляд за вашим будинком за допомогою наших засобів швидким, якісним, економним та комфортним. Завжди ідучи назустріч побажанням наших клієнтів, мі покращуємо вже існуючу продукцію і випускаємо нову, постійно вдосконалюючись та розвиваючись.

У зв’язку з постійно зростаючим попитом на продукцію торгової марки «МИЛАМ» компанія збільшує виробничі потужності на території України. Для того, щоб радувати людей, які обрали «МИЛАМ» незмінно високою якістю продукції і доступними цінами задіяно виробництво на базі ТОВ ТД «ПІРАНА» Харківська обл., смт. Васищеве.

З моменту заснування ми поставили перед собою мету – випускати продукцію на рівні міжнародних стандартів за доступними цінами, розвиватися відповідно до побажань наших покупців і довести, що український виробник може на рівних конкурувати з міжнародними брендами у своїй галузі. І нам це вдалося, підтвердженням чого стали нагороди, отримані «ЗПХ «МилаМ»:

2011 р. – державними органами статистики присвоєно право ТОВ «ЗПХ «МИЛАМ» маркувати продукцію знаком відзнаки «Зірка якості» України;

2010 р. – Диплом переможця за результатами конкурсу «100 Кращих товарів України - 2010» на национальному рівні, отримав «Засіб санітарно-гігієнічний «Сантрі-МІЛАМ гель»;

2009 р.Диплом фіналіста за результатами конкурсу «100 Кращих товарів України - 2009» на регіональному рівні, за високо затребуваний і популярне «Засіб для виведення плям «МИЛАМ»;

2008 р.орден І ступеня «Зірка економіки України» за вагомий внесок у розвиток економіки України;

2007 р.ЗОЛОТА МЕДАЛЬ та ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ національного бізнес-рейтингу КВЕД 24.51 за основним видом діяльності «Виробництво мила та миючих засобів, засобів для чищення і полірування», з присвоєнням звання ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2008;

2006 р.ДИПЛОМ Лауреата за результатами 4-го Загальноукраїнського конкурсу якості продукції «100 найкращих товарів України 2006-2007», який отримав незмінний засіб для чищення кухонних плит – «Засіб для розчинення забруднень, жиру, кіптю «МилаМ».

При цьому найкраща нагорода для нас – це постійний попит на нашу продукцію та Ваша зацікавленість у нових товарах ТМ МилаМ.

На сьогоднішній день ми випускаємо більш сімдесяти найменувань високоякісних та ефективних товарів побутової хімії найширшого спектру, які користуються попитом ї популярністю в Україні, і сподіваємося з Вашою допомогою постійно покращувати та оновлювати наш асортимент, тому що

 

М И  П Р А Ц Ю Є М О  Д Л Я  В А С !


Новини компанії

19.12.2018

 
Читати повну новину

28.12.2017

 
Читати повну новину

23.03.2017

Зі святом Великодня!

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаем! Жити в радості й любові від душі бажаем! Запашною нехай буде Великодня Паска І до віку буде з Вами світла Божа ласка! Хай Божа матір Вас охороняє, А Дух Святий здоров’я посилає. Господь дарує Ангела з небес! — Христос Воскрес! — Воістину воскрес!

Читати повну новину


 
МОВА САЙТУ

онлайн-анкета
ПРОДУКЦІЯ ТМ «МИЛАМ»

 

НАШЕ ОПИТУВАННЯ

 

НАШІ ПАРТНЕРИ
milam.org.ua - Мясоперерабатывающий завод МилаМ - Завжди найсмачніше! Студия веб-дизайна site404.net. Дизайн и разработка сайтов, интернет-магазинов, досок объявлений и порталов.